Otázky a odpovědi

Proč StopSleepTM signalizuje "Pozor!", když se ještě necítím být unavený?

Přístroj monitoruje úroveň vašich reakcí. V případě, že StopSleepTM ukazuje "Pozor!", jsou již vaše reakce zpomalené, aniž byste měli pocit, že jste unaveni. Při této signalizaci doporučujeme zastavit a provést aktivní pohyb např. protáhnout ruce, záda, projít se, apod.

Přístroj mám na ruce a je zapnutý. Přesto několikrát zapípá a rozsvítí se červené světlo. Co to znamená?

Přístroj pípáním signalizuje úroveň nabití. Čím vícekrát přístroj zapípá, tím méně je přístroj nabitý. Maximální počet pípnutí je 6, což znamená, že přístroj je téměř vybitý. Více informací naleznete v sekci O přístroji.

Jak mohu zkontrolovat stav baterie?

Při zapnutí přístroje je testován stav baterie. Podle počtu pípnutí zjistíme stav baterie. Jedno pípnutí signalizuje plné nabití. Čím vícekrát přístroj zapípá, tím méně je přístroj nabitý. Maximální počet pípnutí je 6, což znamená, že přístroj je téměř vybitý. Více informací naleznete v sekci O přístroji.

Jak mám StopSleepTM nabít?

StopSleepTM je vybaven standardním konektorem Micro-USB. Balení přístroje obsahuje USB adaptér, který lze použít pro nabití přístroje z počítače nebo autorádia s USB konektorem. Přístroj StopSleepTM lze nabít i pomocí nabíječky do elektrické sítě nebo nabíječkou do auta. Více informací o nabíjení naleznete v sekci O přístroji.

Jak dlouho trvá nabíjení přístroje?

Doba se může lišit v závislosti na nabíječce. V průměru je to asi 1 hodina.

Zapnutý StopSleepTM mám nasazený na ruce, a přesto ukazuje signál "není kontakt".

Pravděpodobně máte studené nebo suché ruce. Je také možné, že jste zařízení StopSleepTM nechali v zimě ve studeném voze. Přístroj začne pracovat, jakmile se zahřeje vnitřek vozu a vaše ruce budou teplé. Obvykle tato doba není delší než 10 minut. Signál "není kontakt" je vydáván každé dvě minuty, aby bylo zřejmé, že přístroj stále ještě není schopen zjišťovat váš stav.

StopSleepTM mě varoval, až po usnutí.

Pravděpodobně jste přístroj použili těsně před usnutím, tedy ve stavu, kdy už jste byli unaveni. Přístroj reaguje na dynamiku/změnu vašeho stavu. Není tedy možné čekat na stav únavy a až po té jej nasadit na ruku. Přístroj začněte používat již v aktivním stavu organismu.

Jaké druhy signalizace StopSleepTM vydává?

Přístroj signalizuje Zapnutí, Vypnutí, Není kontakt, Pozor, Poplach a Slabé nabití. Při nabíjení/zapojení přístroje jsou to signály: Nabíjení baterie, Ukončení nabíjení baterie.

Nahoru